قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / اجتماعی / اقدامات مرکز نیکوکاری

اقدامات مرکز نیکوکاری

همولایتی های عزیز عرض سلام واحترام
خبر مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی

بهره مندی ۱۹۹خانواده از سبد کالای نوروزی
مدیر مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی حسین اباد از توزیع سبدکالا در ایام نوروز بین ۱۹۹ خانواده با مشارکت مردمی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی، علی اکبر مهرابادی گفت: این مرکز نیکوکاری با مشارکت خیران و نیکوکاران، توزیع ۱۹۹ سبد کالا شامل مواد غذایی و البسه مناسب۷کیلو مرغ و۸کیلو گوشت و جهیزیه وبخاری را بین خانواده ها در ایام نوروز ۹۸ انجام داده است.
وی با اعلام اینکه برای سبدهای تهیه شده مبلغ ۳۲میلیون و۲۰۰ هزار تومان هزینه شده است و کالاهای تهیه شده علاوه بر روستای حسین آباد بین سه روستای مجاور توزیع شده است افزود: در نوروز امسال دو نوبت سبد کالا شامل اقلام ضروری خوراکی و یک نوبت سبد پوشاک و البسه و ۴ سری کمک جهیزیه ۶۰۰هزار تومانی ونیز یک عدد بخاری بین خانواده ها توزیع شد.
مهرابادی ادامه داد ۱۷۵ سبدکالا با ارزش کلی ۲۸ میلیون تومان شامل اقلام ضروری خوراکی (برنج .روغن.ماکارانی .رب .سویا وحبوبات )و ۱۹ سبد پوشاک و البسه با ارزش یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان ۴ سری جهیزیه با ارزش ۲ میلیون و۴۰۰هزار تومان و یک عدد بخاری باارزش ۴۰۰هزارتومان توزیع شد.
علی اکبر مهرابادی از توسعه مکان مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد در این شهرستان با مشارکت خیر نیکوکار خبر داد و اعلام کرد: مساحت ۲۴ مترمربع بنا شده بود که با مشارکت خیر ارجمند قدرت الله اذریار ۴۰ مترمربع زمین در مجاور این مرکز اهدا شد و مساحت فعلی این مرکز به ۶۴ مترمربع ارتقا یافت.
از همه ی نیکوکاران وحامیان عزیز سپاسگزاریم و مهربانی شما را قدر
می دانیم.
مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی حسین اباد

 

IMG_20190412_124546_275

درباره امور فرهنگی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی