قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / اجتماعی / صندوق مهربانی یک مرکز نیکوکاری فعال

صندوق مهربانی یک مرکز نیکوکاری فعال

‍ صندوق مهربانی، به یک مرکز نیکوکاری فعال در حسین‌آباد داورزن تبدیل‌شده است
مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن با توجه به فعالیت‌ها و خدماتی که به جامعه محرومان در پنج روستای شهرستان ارائه می‌دهد، با خدماتی گسترده به مرکزی فعال، تبدیل‌شده است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هیت عامل مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین‌آبادشهرستان داورزن همراه با آقایان محمد حسین آبادی حاجی و حسن شاهرخ آبادی رجب باآقای حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جوین، داورزن، جغتای و خوشاب در دفتر کاریش در بهارستان (ساختمان مجلس شورای اسلامی) دیدار و گفتگو کردند.
نماینده مردم سبزوار، جوین، داورزن، جغتای و خوشاب در این دیدار با تأکید بر حفظ کرامت و عزت به مددجویان گفت: خدمات به مددجویان و اقشار نیازمند باید مانند امام علی (ع) با حفظ کرامت صورت گیرد و هیچ خدشه‌ای به آبروی آن‌ها وارد نشود.
مقصودی در این دیدار ۱۰ میلیون تومان را به‌عنوان کمک به نیازمندان مرکز نیکوکاری کمک و همچنین تعهد کرد تا به تمام بیماران نیازمندی که از سوی این مرکز معرفی شوند، خدمت لازم را داشته باشد.
در این دیدار هیئت عامل مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن گزارشی از عملکرد و ارائه خدمات این واحد به نیازمندان روستای حسین‌آباد و روستاهای اطراف ارائه داد.
در این نشست مطرح شد: کمک به نیازمندان با استفاده از حضور نیکوکاران محلی، استانی و کشوری ازجمله فعالیت‌های مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن است که خوشبختانه ثمرات خوبی را در یک سال فعالیت این مرکز شاهد بوده‌ایم.
شایسته ذکر است: روستای حسین‌آباد در ۳۵ کیلومتری شهرستان داورزن قرار دارد که علی‌اکبر مهرآبادی رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در این روستا است.

 

IMG_20190421_220619_829

درباره امور فرهنگی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی